Вівторок, 23.04.2024, 20:02
Вітаю Вас Гість | RSS

BESTGEO

Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Друзі сайту
Інформери
Курсы наличного обмена на сегодня
Traveler IQ

The Traveler IQ challenge ranks geographic knowledge of cities such as: Jacksonville, Cincinnati or Greenville by comparing results against 8,436,585 other travelers.

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Рекомендації щодо тактики успішного проходження тестування >>

 Рекомендації щодо тактики успішного проходження тестування

    Для того щоб абітурієнт упевнено почував себе під час проходження тестування, ми пропонуємо декілька універсальних порад. Вони дозволять краще мобілізувати себе та успішно скласти тестування.

Напередодні обов’язково виспіться!

    Багато хто вважає, що напередодні іспиту потрібно довго працювати. Це хибна думка. Не треба себе перевтомлювати. Навпаки, звечора перед тестуванням – прогуляйтесь. Лягайте спати вчасно, вранці Ви повинні піднятися з ліжка з відчуттям бойового настрою.

Забудьте про шпаргалки!

    Техніка списування в кожного своя. Хоча, не зважаючи на всі хитрощі, як правило, інструктор усе бачить (за статистикою в 9 випадках із 10). Після того як Ви хоча б одним оком зазирнете в шпаргалку, у Вас будуть трястися руки й усе змішається в голові мінімум хвилин на 10. Справа в тому, що обсяг безпосередньої пам’яті при подібному стресі зменшується, тому доведеться підглядати ледь не кожне слово. А це вже невиправданий ризик.

Зосередьтеся!

     Отже, Ви в кабінеті, де проводять тестування. Після організаційної частини тестування, коли Ви прояснили всі незрозумілі для себе моменти, постарайтеся зосередитись і забути про тих, хто Вас оточує. Для Вас повинні існувати тільки текст завдань і годинник, що регламентує час виконання тесту. Якщо хвилюєтесь, то закрийте очі, розслабтеся, згадайте на хвилинку що-небудь смішне або приємне. Після того як Ви опануєте себе, уважно прочитайте питання. Не може бути, що Ви абсолютно нічого не знаєте. Просто не буває такого! Тому не лякайтеся в першу хвилину й не втрачайте надію.

Поспішайте не поспішаючи!

    Жорсткі рамки часу не повинні впливати на якість Ваших відповідей. Перед тим, як вписати відповідь, перечитайте питання двічі і переконайтеся, що Ви правильно зрозуміли, що від Вас вимагається.

Читайте завдання до кінця!

    Поспіх не повинен призводити до того, що Ви будете намагатися зрозуміти умову завдання за «першими словами» і добудовувати його закінчення у власній уяві. Через це Ви можете зробити прикрі помилки в найлегших завданнях.

Починайте з легкого!

    Відповідайте на ті питання, у правильності відповідей на які Ви не сумніваєтеся, не зупиняючись на тих, які можуть викликати довгі роздуми. Тоді Ви заспокоїтесь, голова почне працювати ясніше й чіткіше, і Ви увійдете до робочого ритму, звільнитеся від нервозності. До складних питань повернетесь пізніше, якщо у Вас залишиться час і вся Ваша енергія буде направлена на їх вирішення.

Думайте тільки про поточне завдання!

    Думайте тільки про те, що кожне нове завдання - це шанс набрати бали. Ця порада дає Вам безцінний психологічний ефект - забудьте про невдачу в минулому завданні (якщо воно було Вам «не по зубах»).

Пропускайте!

    Треба навчитися пропускати складні або незрозумілі завдання. Пам’ятайте: у тесті завжди знайдуться такі питання, з якими Ви обов’язково впораєтеся. Просто безглуздо недобрати балів тільки тому, що Ви не дійшли  до «своїх» завдань, а зупинилися на тих,  які викликають труднощі.

Виключайте!

    Багато завдань можна розв’язати швидше, якщо не шукати відразу правильний варіант відповіді, а послідовно виключати ті, які не підходять. Такий метод дозволяє в результаті концентрувати увагу всього на одному-двох варіантах, а не на всіх чотирьох-восьми (що набагато важче).

Довіряйте своїй інтуїції!

    Ви не впевнені у виборі відповіді, але інтуїтивно можете віддати перевагу одній з них. При цьому вибирайте такий варіант, який, на Ваш погляд, є найбільш вірогідним і виконуйте завдання.

Заплануйте два кола!

    Розрахуйте так, щоб за дві третини всього  відведеного часу зробити всі завдання, які не потребують довгих роздумів («перше коло»). Тоді Ви встигнете набрати максимум балів за ці завдання, а потім спокійно повернутися й  подумати над тими, які Вам спочатку довелося пропустити («друге коло»).

Перевірте!

    Залиште час для перевірки своєї роботи, щоб встигнути «пробігти очима» і виправити явні помилки.


Бажаємо Вам натхнення в підготовці та успіхів при проходженні зовнішнього незалежного оцінювання!


Категорія: Мої статті | Додав: Vladislav (21.09.2010)
Переглядів: 1324 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Гості сайту
Пошук
Валюта
Калькулятор
free counters

Copyright MyCorp © 2024
Зробити безкоштовний сайт з uCoz